Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
İnteraktif Medya
Telefon: 0554 868 7961
E-posta:
info@bostanbilisim.org

Adres:
Eskişehir Merkez - BostanBilişim Yazılım Hizmetleri
Biz Kimiz?
Tarihçemiz
BOSTAN-BİLİŞİM , Eskişehir'de web tasarım , grafik tasarım , kurumsal kimlik , google reklamları , arama motoru optimizasyonu konusunda projeler üzerine çalışmaktadır.
BOSTAN-BİLİŞİM  Nasıl Doğdu
Bilgisayar Destekli Tasarım konularında eğitim görerek başlayan bir süreç ile Bostan-Bilişim Web Ekibi hizmetlerine başlamış oldu.
Bilgi İşlem Departmanı
Eğitim sürecinden sonraki yıllarda Eskişehir de bulunan firmalardan bazılarında Bilgi İşlem Departman Sorumlulukları ile deneyimlerimizi artırmış , profesyonel anlamda projelendirme ve proje yürütme işlemlerinde çalışmalar içerisinde bulunduk.
Bostan-Bilişime Doğru
Sektörel çalışmalarımızın nihayetinde bilişim sektöründeki gelişmeleri takiben Bostan-Bilişim Web Tasarım Ekibi olarak yayın hayatımızın başlangıcı olması gerektiği ve Bilişim sektöründe elde ettiğimiz tecrübelerimizi firmaların bilişim departmanı çalışmalarına aktarmamız gerektiğine karar vererek Ekibimizi kurduk.
Eskişehir Web Tasarım Merkezi
Eskişehir de yayın hayatımıza başladıktan sonra tüm Türkiye'ye internet üzerinden hizmet vererek web tasarım ,kurumsal kimlik , broşür ve kartvizt projeleri , logo tasarımı , google reklamları , seo çalışmaları yapmaktayız.
Web Tasarımda ve Google SEO Alanında 1 Numara..
Bostanbilisim Artık web tasarım ve sosyal medya reklamlarında da yer alamaya basladı.Google SEO Uzmanı olarak bilinmeye baslayan Firmamız
sizlerle Çalışmaktan buyuk mutluluk duyuyoruz.Dürüst ve Doğru adımlarla ilerleyerek sizleri yukseklere taşımak hedeflerimiz arasındadır.